VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
Mapka k vyhledaní školy
Kraj:
Druh vlastnictví:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

 

Autoškola Praha - Krátký

Jana Masaryka 219/49, 12000  Praha 2 - Vinohrady (Mapa)
Typ školy: Soukromé
IČ: 66901901

Telefon: 222 511 408
Web: http://www.autoskola-praha.com
E-mail: auto-kratky@cmail.cz

V centru Prahy na Vinohradech naleznete Autoškolu Krátký, vystupující také pod názvem Autoškola Praha. Nabízíme řadu služeb v rámci autoškolství, od řidičských průkazů, přes vrácení řidičáku, pokud jste o něj přišli, profesní průkazy a školení řidičů, přípravu učitelů autoškol a dopravní psychotesty pro řidiče.

Autoškola Praha - Řidičské průkazy skupin A, B, C, D, B+E, C+E, D+E
Provádíme výcvik řidičů od motocyklů přes automobily, nákladní vozidla, po autobusy a přívěsy ( vleky za vozidla ). Věnujeme se našim žákům individuálně a snažíme se dosáhnout co nejlepších výsledků ke spokojenosti našich klientů.
Díky naší lokaci v centru Prahy se naši žáci naučí opravdovému provozu v městkých podmínkách.

Školící středisko - Školení řidičů v Praze
Mimo jiné je v Autoškole Praha zřízeno akreditované školící středisko pro školení řidičů profesionálů i referentů. Referentská školení pro řidiče skupiny B pořádáme pro firmy i individuálně s možností určit místo školení dle přání klienta.
Školení řidičů profesionálů musí probíhat v místě školícího střediska Autoškoly Praha. Pokud vlastníte profesní průkaz, nabízíme vám pravidelná školení řidičů ( průběžné roční školení ) a pro budoucí řidiče, kteří přemýšlí o zaměstnání jako řidič pořádáme vstupní školení řidičů.

Psychotesty pro řidiče
Dopravní psychotesty můžete vykonat přímo v místě naší autoškoly bez nutnosti dojíždět do specializovaných středisek. Ať už potřebujete psychotesty pro řidiče z důvodu vrácení řidičského průkazu, v rámci přípravného kurzu učitele autoškoly nebo protože to vyžaduje vaše práce řidiče, neváhejte nás kontaktovat a přihlásíme vás na termín dopravních psychotestů.
zobrazit více

Kontaktní osoba:

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému