VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
Mapka k vyhledaní školy
Kraj:
Druh vlastnictví:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Inwork: nabídky zaměstnání z celé ČR

pr článek inwork 4 2014 logo 120

Pokud hledáš stálou práci, praxi do životopisu a pracovní zkušenosti, máme pro Tebe skvělou zprávu. Je zde nový pracovní portál Inwork, ve které najdeš nabídky zaměstnání z celé České republiky, brigády, práce na částečný úvazek i pro absolventy. Kromě toho si zde můžeš přečíst spoustu zajímavých článku, rozhovorů s inspirativními a úspěšnými lidmi, udělat si pár testů, abys věděl, jakou práci vlastně hledat a vyhrát hodnotné ceny v našich soutěžích.

Co je to Inwork

Inwork je nový portál, který se specializuje na nabídky zaměstnání na HPP. Najdeš tu však i brigády, práci na částečný úvazek (například ke studiu anebo MD) a práci pro absolventy bez praxe. Nejdříve si vybereš, jestli hledáš brigádu nebo dlouhodobé zaměstnání a pak zvolíš město, ve kterém chceš pracovat. V Praze, Brně i všech ostatních městech jsou zobrazeny aktuální inzeráty podle data vložení. Pokud uvidíš práci přesně pro tebe, pak můžeš odpovědět přímo prostřednictvím inzerátu. Doporučujeme v odpovědi vždy poslat životopis i motivační dopis, rozhodně tím nic nezkazíš :-).

Jak zvýšit své šance na úspěch?

Abys měl jistotu, že Ti neunikne skvělá práce, můžeš se u nás zaregistrovat a nechat si posílat nejnovější nabídky rovnou na Tvůj email. Ve formuláři vyplníš město, kde žiješ a jaký typ práce hledáš a už jen pohodlně dostáváš aktuální inzeráty přímo do schránky. Také si u nás můžeš vyplnit profesionální životopis, který zůstane neustále online na našich stránkách a podle kterého si zaměstnavatelé můžou vybírat svého budoucího pracovníka. V životopise Tě provedeme krok po kroku a Ty si ho následně můžeš vytisknout a používat i v osobním životě. Pokud si chceš být jistý, že víš o všech důležitých informací, staň se naším fanouškem na Facebooku.

Články pro inspiraci a hodnotné soutěže

Na portálu Inwork se také dozvíš, jak správně napsat motivační dopis anebo životopis, dozvíš se o novinkách v pracovním životě, seznámíš se s inspirativními příběhy mladých a úspěšných podnikatelů a přečteš si spoustu rad personalistů, jak dostat svou vysněnou práci. Kromě toho zde můžeš vyhrát opravdu zajímavé ceny, jako například lístek na studentský festival Majáles a můžeš vyplnit různé psychologické testy, které Ti o tobě řeknou spoustu důležitého.

Tak neváhej a začni hledat perfektní práci přímo pro Tebe!

 

www.inwork.cz

8.4.2014


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému