VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
Mapka k vyhledaní školy
Kraj:
Druh vlastnictví:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

 

Autoškola Praha 9 Hana Čechová

Českobrodská 1, 19011  Praha-Běchovice (Mapa)
Typ školy: Soukromé
IČ: 64895866

Telefon: 602 315 945
Web: http://www.autoskola-praha-9.cz/
E-mail: autoskola@autocech.cz

Autoškola Praha 9 nabízí výcvik řidičů pro získání řidičského průkazu skupin A, B, C, D, B+E, C+E a D+E. Prioritou naší autoškoly jako rodinného podniku je kvalita výuky a spokojenost našich žáků. Autoškola Praha 9 zahajuje každé pondělí nový výcvik v 18:00. Stačí přinést před šestou hodinou vyplněnou přihlášku do autoškoly se zdravotním posudkem a můžete hned začít.

Patříme mezi přední autoškoly v Praze, našim žákům se věnujeme individuálně, studenti, kteří žádají o řidičák na automobil mohou využít i jízd ve večerních hodinách, pokud jim to studium neumožňuje jinak. Pokud žádáte o řidičský průkaz na motorku, pak se snažíme naplnit čas během dne, dokud je na jízdy dostatek světla.

Pro řidiče profesionály, kteří si rozšřují řidičská průkaz na nákladní vozidlo nebo autobus máme lektory, kteří se na řidičský průkaz skupin C, D a E specializují.

V Autoškole Praha 9 je zřízeno i školící středisko ke školení řidičů profesionálů a školení řidičů referentů pro referentské školení. Řidiči z povolání skupiny C, D nebo C+E/D+E mají povinnost projít každým rokem přeškolením, tzv. pravidelným školením řidičů. Pokud s prací řidiče začínáte, pak v první řadě potřebujete získat profesní průkaz. K tomu slouží vstupní školení, na základě kterého projdete zkouškami k získaní profesního průkazu. Následně se musíte každým rokem podrobit pravidelnému školení řidičů.

Pro firmy žádající o referentské školení pořádáme kurzy i v místě určení klienta. Vstupní a pravidelné školení pro řidiče profesionály ovšem musí probíhat v místě Autoškoly Praha 9.
zobrazit více

Kontaktní osoba:

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému