VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
Mapka k vyhledaní školy
Kraj:
Druh vlastnictví:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nedostali jste se na ERASMUS?

PR článek EF nedostali jste se na Erasmus 3 2017

Zjistili jste si všechny informace o programu Erasmus+ a přesto jste nedostali stipendium? Nechcete vyjet na celý semestr nebo naopak preferujete dlouhodobější pobyt? Vycestovat na zahraniční pobyt, poznat novou kulturu a naučit se jazyk nemusíte jen přes program ERASMUS. O to víc možností se vám nabízí!

Zájem o studium v zahraničí dlouhodobě roste. V roce 1998/1999 vycestovalo na program Erasmus pouze 879 vysokoškolských studentů z České republiky. V roce akademickém roce 2004/2005 bylo již studentů 4 178 a dle nejnovějších statistik vycestovalo v roce 2014/2015 již 8 226 vysokoškolských studentů!

 

Počet vysokoškolských studentů, kteří vycestovali z České republiky

na Erasmus+ v akademickém roce 2014/2015

PR článek EF nedostali jste se na Erasmus graf

Dle statistik Evropské komise patří mezi nejoblíbenější destinace vysokoškolských studentů z České republiky Německo (16%), Francie (9%), Španělsko (9%) a Velká Británie (7%).

 

Proč je důležité odcestovat na zahraniční pobyt?

Zahraniční zkušenosti a jazyky mají nyní zcela výsadní postavení. Díky znalostem jazyků a porozumění odlišnému prostředí, kulturám a zvykům vysoce stoupne vaše hodnota na trhu práce.  V dnešní době je mnoho firem mezinárodních, které vedou rodilí mluvčí či anglicky/německy/francouzsky.. mluvící manažeři, s kterými musíte umět komunikovat. Stejně tak, jako by již každý měl umět pracovat s internetem, kde je angličtina hlavním jazykem. Je to klíč k informacím.

 

Neměňte cíl, změňte plán - alternativy programu Erasmus+

Krátkodobé pobyty v zahraničí

Učte se jazyk v zahraničí! Jazykové kurzy v zahraničí pomohou zlepšit vaše jazykové dovednosti, ale také vám dodají sebevědomí jak v mluveném tak psaném jazyce a rozšíří know-how. Hlásili jste se do Anglie, Německa nebo Francie? Neměňte cíl, změňte plán. Zdokonalte se v jazyce ohromte tak výběrovou komisi pří dalším výběrovém řízení!

PR článek EF nedostali jste se na Erasmus Mnichov

Studijní pobyt v Mnichově, Německu na 2-24 týdnů

Dlouhodobé pobyty v zahraničí

6/9/11 měsíční jazykové programy. Přihlaste se na dlouhodobý program, který kombinuje studium jazyka a akademické projekty. Vždy se začátkem v lednu, dubnu nebo září. Vybírejte z 46 světových destinací.

PR článek EF nedostali jste se na Erasmus Paříž

Dlouhodobý pobyt v Paříži, Francie

Příprava na univerzitu

Připravte se na elitní univerzitu v bakalářském, magisterském či doktorském programu. Mezinárodní vzdělávací organizace EF Education First, která je zastoupena i v České republice, garantuje úspěšným studentům přijetí na jednu ze 150 partnerských univerzit např. v USA, Velké Británii, Austrálii, Francii nebo Německu.

PR článek EF nedostali jste se na Erasmus Bristol

Bristol, Velká Británie

Stáž v zahraničí

Zahraniční stáže obvykle trvají 3-12 měsíců. Přihlaste se na stáž v zahraničí a nastartujte tak svoji budoucí kariéru! Rozšiřte své pracovní zkušenosti v oboru, ve kterém chcete pracovat.

PR článek EF nedostali jste se na Erasmus zahraniční stáž

Zdroj:

Evropská komise

NAEP - Národní agentura pro evropské vzdělávací programy

 

10.3.2017


Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému